Poděkování městu Prachatice za poskytnutou finanční podporu v roce 2018

Oddíl Šumavského triatlonu děkuje prostřednictvím svého trenéra Miroslava Lorence městu Prachatice za poskytnutí finančních prostředků, které byly využity na zajištění samotné činnosti oddílu v roce 2018. Dětem a mládeži bylo pořízeno triatlonové oblečení s oddílovými logy a barvami. Mládežnické kategorie se navíc zúčastnily cyklistického soustředění v Nové Peci, které je připravilo na letošní sezónu. Podpora ze strany města Prachatice přispěla k propagaci triatlonu, který zde má již více jak dvacetiletou historii a tradici.

Zvláštní poděkování městu Prachatice vyjadřují David Leszkow, Jiří Srch, Jiří Kahuda a Eliška Korytarová, kteří obdrželi další finanční prostředky z grantů na Podporu talentovaných dětí a mládeže či Podpory sportu pro místní oddíly a jednotlivce.

Poděkování městu Prachatice za poskytnutou finanční podporu v roce 2017

Oddíl Šumavského triatlonu děkuje prostřednictvím svého trenéra Miroslava Lorence městu Prachatice za poskytnutí finančních prostředků, které byly využity na zajištění celoroční činnosti oddílu v roce 2017. Dětem a mládeži byly pořízeny cyklistické a běžecké dresy s oddílovými logy a barvami. Mládežnické kategorie se navíc zúčastnily cyklistického soustředění v Nové Peci, které je připravilo na letošní triatlonovou sezónu. Podpora ze strany Města přispěla zejména k výkonnostnímu rozvoji našich závodníků a zároveň podstatně napomohla k jejich účasti na závodech po celé ČR. Zvláštní poděkování městu Prachatice vyjadřují David Leszkow, Jiří Srch a Eliška Korytarová, kteří obdrželi další finanční prostředky z grantů na Podporu talentovaných dětí a mládeže či Podpory sportu pro místní oddíly a jednotlivce.

Miroslav Lorenc

Podpora města Prachatice v roce 2016

Oddíl Šumavského triatlonu děkuje prostřednictvím svého trenéra Miroslava Lorence městu Prachatice za poskytnutí finančních pros    tředků,které byly využity na zajištění samotné činnosti oddílu v roce 2016. Dětem byly pořízeny triatlonové kombinézy s oddílovými logy a barvami. Mládežnické kategorie se navíc zúčastnily cyklistického soustředění v Nové Peci, které je připravilo na letošní sezónu. Podpora ze strany Města přispěla k propagaci triatlonu  ve městě Prachatice, kde má již svou 20-ti letou tradici.

 

Grant města prachatice 2015

Závodníci oddílu Šumavského triatlonu Prachatice, Eliška Korytarová, Jiří Srch, David Leszkow a Adéla Soumarová tímto děkují městu Prachatice za poskytnuté finanční prostředky z Grantu na rok 2015 podporující mimo jiné sportovně talentované děti a mládež. Jmenovaní závodnící v letošním roce dosáhli řady úspěchů v několika seriálech závodů jako jsou Český pohár, Jihočeský pohár a Junior Cup v triatlonu, duatlonu a aquatlonu.
Jejich výsledky byly prezentovány v online médiích (na webových stránkách České triatlonové asociace, Jihočeského svazu triatlonu), v tisku (Prachatický deník)  a na oddílové vývěsce ve vestibulu prachatického bazénu.

Grant města Prachatice

Závodníci oddílu Šumavského triatlonu Prachatice, Jirka Srch a Adéla Soumarová tímto děkují městu Prachatice za poskytnuté finanční prostředky z Grantu na rok 2014 podporující mimo jiné sportovně talentované děti a mládež. Oba závodníci zaznamenali v letošním roce řadu úspěchů zejména v Jihočeském poháru a Junior Cupu v triatlonu, duatlonu a aquatlonu. Jejich výsledky byly prezentovány v tisku (Prachatický deník), na webových stránkách České triatlonové asociace, Jihočeského svazu triatlonu a na oddílové vývěsce ve vestibulu prachatického bazénu.

Podpora města Prachatice

Oddíl Šumavského triatlonu děkuje prostřednictvím svého trenéra Míry Lorence městu Prachatice za poskytnutí finančních prostředků, které byly využity na organizaci závodu O pohár starosty města a dále na zajištění samotné činnosti oddílu v roce 2014. Dětem byly pořízeny cyklistické kombinézy s oddílovými logy a barvami. Podpora ze strany města přispěla k rozšíření stávající základny triatlonových závodníků v dětských kategoriích o zhruba pět dětí oproti roku 2013.

 

Prachatický deník 26.9.2014

© 2005 - 2019 Šumavský Triatlon | Site Map | Printable View | HTML 5 | CSS | Created by B. Eninger