Rate this Content 0 Votes

 

Hlincovohorský triatlon


Hlincova Hora – Triatlonový celek ŠuTri Prachatice se 16.7.2011 představil ve Hlincově Hoře, kde závodil v sérii Jihočeského poháru.

„Na triatlonu jsem měli takřka kompletní tým, vyjma Václava Lebedy a Martina Debnára, který je stále unavený z Mistrovství Evropy. Na trati se ale ukázali Erik Lorenc, Filip Toul, dále také Barbora Hlaváčová i Valerie Eningerová,“ vyjmenoval všechny závodníky jejich hlavní trenér Miroslav Lorenc.

V Hlincově Hoře si asi nejlépe vedl Erik Lorenc, kterému se sice příliš nevyvedlo plavání, ale v jízdě na kole vybojoval absolutně nejlepší čas ze všech závodníků. V závěrečném běhu pak svůj výsledek ještě vylepšil a skončil na čtvrtém místě. „V ženské kategorii vstoupila skvěle do závodu Barbora Hlaváčová, která jako obvykle vylezla z vody v čelní skupince. Na kole se ještě držela, ale v běžecké části už neměla potřebné síly. „Na Báře bylo hodně znát, že se ještě nesebrala z nemoci, kterou si přivodila na Mistrovství Evropy ve Španělsku. Na konci měsíce, kdy se jede Evropský pohár v Táboře snad bude už naprosto fit,“ sdělil své přání Lorenc. Celkovou vítězkou v ženské kategorii se stala Kamila Hořejší, která si zřejmě vybojuje i celkové prvenství v Jihočeském poháru. „Barbora obvykle svou reprezentační kolegyni Hořejší na závodech poráží, takže mě mrzí, že naše triatlonistka nemůže závodit naplno,“ vysvětloval Lorenc.

média: Denik.cz, autor: Libor Staněk

Hlincova Hora - triatlon
© 2005 - 2019 Šumavský Triatlon | Site Map | Printable View | HTML 5 | CSS | Created by B. Eninger